Arama
Arama Sonuçları
Ceylanpınar Tigem'de Neler Oluyor, İşçilerde Toplu Zehirlenme Görüldü
Ceylanpınar Tarım işletmesinde işçiler yedikleri yemekten fenalaşarak Hastaneye kaldırıldı. Kurumdan henüz açıklama yok.
Şanlıurfa Klasiği mi Diyelim Urfaya Yapılan Zulüm Bitmedi mi Diyelim Bilemedik..
Urfa'da DEDAŞ, borcunu ödeyeni de mağdur ediyor Şanlıurfa'da sulama mevsiminin başlamasıyla birlikte geçen yıllardaki gerginlikler yine ortaya çıkmaya başladı. Şanlıurfa Ziraat Odaları İl Koordinasyon Kurulu Başkanı İpar, yüzde 50 enerji desteğinin devam etmesi gerektiğini söyledi. DEDAŞ'ın tutumunu eleştiren İpar, 'Hattın tamamını kesince borcunu ödeyen çiftçi de mağdur oluyor.' dedi.
Urfa Tarihinde Önemli Yere Sahip Germuş Kilisesi Turizme Ne Zaman Kazandırılacak
Urfa'nın tarihi Germuş kilisesi ile ilgili soru önergesi,
CHP Lideri Kılıçdaroğlu Seçim Startını Şanlıurfa'da Verecek
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Şanlıurfa'ya gelecek
Delioğlu Silahlı Saldırının Kamera Görüntülerini Paylaştı
CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal olmak üzere bazı muhalif çevreler Muhammed Mücahid Delioğlu'nun ifadesine değil de saldırganın ifadesine inanıp eleştiriler yöneltince Delioğlu kendi vurulma anını paylaştı. İşte o anlar...
Şanlıurfalılar Çocuğumu Okula Göndermeyeceğım tepkisi Urfa MEB Kararının İptali isteniyor
45 çocuğun istismara uğradığı Ensar Vakfı olayıyla ilgili olarak hakkında soruşturma açılan üç yöneticiden birisi olan Asım Sultanoğlu, Urfa İl Milli Eğitim Müdürü olarak atanmıştı. Tepkiler sürerken, bazı STK temsilcilerinin toplanıp Sultanoğlu'na moral ziyaretinde bulunmaları sosyal medyayı hareketlendirdi. İşte o yorumlardan bazıları:
Akparti Milletvekili Dusak Akrabalarına Jeneratör Gönderdi İddialarına Cevap Verdi
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Abdurrahim Dusak, DEDAŞ'ın Siverek'teki 20 köyün elektriğini kesmeden önce AK Partili Abdurrahim Dusak ve ailesine jeneratör gönderdiğine dair iddialara yanıt verdi.
Şanlıurfa'nın Uçak Seferleri Tekrar Gündemde Milletvekilinden Güldürmeyin Tepkisi..
CHP Şanlıurfa Milletvekili Tanal; Güldürmeyin Bizi Diyerek Tepki Gösterdi.. Cumhuriyet Halk Partisi Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, “THY Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bolat’ın “Uzakdoğu’dan gelen misafiri Şanlıurfa’ya götürüp turizm gelirini artıracağız” dediğini iddia ederek kentte uçak seferlerinin yetersizliğine değindi.
Dedaş Personeli Greve Hazırlanıyor
Dedaş personelleri greve gidiyor
Şanlıurfa Milletvekilinden Suriyeliler Geri Gönderilmesi için Önerge Verdi
CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal'ın da aralarında olduğu CHP li vekiller Suriyelilerin geri gönderilmesi için önerge verdi
Siverek'te Belediyenin Havuz Ücretleri Boğulma Vakalarını Arttıracak Cinsten..
Siverek Belediyesi havuz ücretleri Siverek Belediyesi tarafından işletilen Olimpik Yüzme Havuzunda ki ücretlerde yapılan ani zamlar halkın büyük tepkisine neden oldu.
Baba Ocağım Şanlıurfa'dayım Mücadeleye Başlıyorum Dedi
Şanlıurfa CHP Milletvekili Adayı Mahmut Tanal urfaya geldi
Şanlıurfa Sel Felaketiyle Afet Bölgesi İlan Edilmesi Talebi Meclis Gündeminde
Urfa'lı CHP Milletvekili Mahmut Tanal yaşanan sel felaketinden sonra Şanlıurfa'nın afet bölgesi ilan edilmesi için meclis gündemine taşıdı
CHP'den Şuski'ye Tepki Parası Olmayana Su Yok mu?
Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesine bağlı ŞUŞKİ ekipleri maddi yetersizlikten dolayı su faturalarını ödeyemeyen vatandaşların suyunu gözünü kırpmadan kesiyor.
Şanlıurfa'lı Vekil Tanal Sağlık Bakanına Urfa için Seslendi
Şanlıurfa'lı Milletvekili Mahmut Tanal Urfa'da Çocuk Onkoloji doktoru yok...
Vekil Tanal Önerge verdi, Eyyüp Nebi'de Kayıp Cami iddiası
Şanlıurfa’daki ‘Kayıp Cami’ Meclis Gündeminde! Mecliste ‘Kayıp Cami’ İddiası!
CHP Şanlıurfa'da Zincirli Okuldan Sonra Bunu da Gördük..
Şanlıurfa CHP Milletvekili Mahmut Tanal ve beraberinde ki heyet okul ziyaretinde okulun zincirli olduğunu gündeme getirdi. Urfa Milli Eğitim müdürlüğü sorunu çözeceğine jandarma eşliğinde 3 veliyi gözaltına aldırdı..
Şanlıurfa'dan Elektriği Bedava Vermeye Başlayacağız
Urfa'ya gelen CHP heyeti Urfa'dan elektriği bedava vermeye başlayacağız.
Şanlıurfa'da GES Projesi için CHP Milletvekilleri Saha Tespiti Yapacak
CHP Milletvekilleri GES için Urfa'da saha tespiti yapacak
Şanlıurfa'lı Milletvekillerine Sesleniyor Sözlerinizi Tutun..
CHP'li Tanal, Viranşehir Canlı Hayvan Pazarı Dernek Başkanı Hacı Abdullah Yağdı'nın Milletvekilleri ve Büyükşehir'i hedef alan 'Söz verildiği halde Hayvan Pazarımız neden yapılmıyor?' sorusu ve sitemini içeren videoyu sosyal medyadan paylaştı.
Urfa'da Muhalefet Soruyor Hızlı Tren Vaadi Boşa mı Çıktı?
Şanlıurfa'ya hızlı tren gelecek mi ? Hızlı tren vaadi boşa mı çıktı
Tanal'dan memleketi için çarpıcı Somali benzetmesi
İstanbul’la, Ankara’yla, Eskişehir’le yarışması gereken Şanlıurfa, belediye hizmetlerinde, kamu hizmetlerine erişimde, en temel ihtiyaçlara ulaşmada, alt ve üst yapıda, yatırımda, Somali’yi andırıyor.''
'Kavurma sofrasındaki ilgi yanıltmasın!''
Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin, “Yabancı bir bakanla konuşuyordum, bana enflasyonumuzun yüksekliğinden bahsetti. Ona ‘ben bu enflasyonla sokağa çıkabiliyorum, siz %10'la çıkamıyorsunuz’ dedim” sözlerine CHP'li Mahmut Tanal ve DEVA Partisinden tepki geldi.
750 boş kovan ele geçirilmişti! Urfa'da aynı mahallede yine kavga...
Haliliye kırsalında iki aydır süren arazi anlaşmazlığında yine silahlar konuştu. Olay yerine çok sayıda sağlık ve jandarma ekibi sevk edildi.
Tanal’dan DEDAŞ’a "keyfi elektrik kesintisi" eleştirisi
Şanlıurfalı olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, elektrik dağıtım şirketi DEDAŞ’ın Şanlıurfa’da keyfi elektrik kesintileri yaptığını ileri sürdü.
DEDAŞ: Kaçak kullanılıyor
Siverek’te 3 gündür elektrikleri olmadığı için üretim yapamadıklarını belirten Marangozlar Sanayi Sitesi esnafına, CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal da destek verdi. Elektrik dağıtım şirketi DEDAŞ ise sitedeki iş yerlerinin abonesiz olduğunu, elektriğin kaçak kullanıldığını bildirdi.
Urfa'da belediye başkanı gazeteciye tokat attı iddiası!
Gazeteci Kerim Kırpaç, Birecik Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam tarafından iki kez darp edildiğini iddia etti. CHP'li Milletvekili Mahmut Tanal olaya tepki göstererek "Bu tokat, Şanlıurfalı gazetecilere gözdağıdır" dedi.
TİGEM'in kilosu 33 liradan ceylan eti satıyor iddiası!
Aslen Şanlıurfalı olan CHP milletvekili Mahmut Tanal, TİGEM Ceylanpınar İşletmesi’nde ‘koruma altındaki’ ceylanların etinin kilosunun 33 liradan satıldığı ileri sürdü. Tanal, iddiasına ilişkin bazı belgeler paylaştı.
Akçakale Belediyesi'nden "Suriye'den çöp toplanıyor" iddialarına yanıt!
Akçakale Belediyesi, CHP'li İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal'ın "Akçakalelilerin vergisiyle Tel Abyad'ın çöpü toplanıyor ama Akçakale'ye hizmet yapılmıyor" iddialarını yalanlayarak "Çalışmalarımızın çirkin iftira ve söylemlerle karalanmasına müsaade etmeyeceğiz" denildi.