Arama
Arama Sonuçları
Altın Fiyatları 27 Kasım Altın Piyasası
Altın fiyatları uçtu! Piyasada Altın ne kadar?
TOGG mu Soğan mı Tartışmaları Kapandı Soğanın Fiyatı Düştü
TOGG ile yarıştırılan soğanın fiyatları düşüşe geçti.
Şanlıurfa'lı Gençler Sokak Röportajında Hayal Bile Edemiyoruz..
Şanlıurfa'lı Z kuşağından gençler ekonomiyi nasıl görüyor? Gelecekten ve iş hayatından beklentileri neler? sokak röportajında mikrofonu Urfalı gençlere uzattık
Büyükşehirler Neden Kaybedildi Şanlıurfa'dan Örnek..
Süleyman Deveci'den adaylık süreciyle ilgili değerlendirme
Şanlıurfa Akparti Milletvekili Adayı Emin Önen Kimdir
Akparti Şanlıurfa'dan Milletvekili adayı olan A.Emin Önen Kimdir
Seçim Tarihi Netleşti İşte Seçim Detayları
Şanlıurfatv haberler; Seçim tarihi 14 Mayıs 2023 olarak açıklandı.
Urfa eski vekiline AK Parti'de yeni görev!
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kemalettin Yılmaztekin, Hukuk ve Siyasi İşler Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'nın yardımcılığı görevine getirildi.
TMMOB Şanlıurfa İl Koordinasyon Kurulu'ndan Gezi Davası açıklaması
TMMOB Şanlıurfa İl Koordinasyon Kurulu, aralarında TMMOB Yönetim Kurulu üyesi yüksek mimar Mücella Yapıcı, İstanbul Mimarlar Odası avukatlarından Can Atalay, şehir plancısı Tayfun Kahraman’ın da bulunduğu kişiler hakkında Gezi Davası’nda verilen kararlara tepki göstererek, tutuklananların bir an önce serbest bırakılmasını istedi.
Urfa'da sağlıkta yıllardır yaşanan sorun...
Şanlıurfa'da sığınmacılar ile sağlık hizmeti verenler arasında dil sorunu yaşanıyor. Bu durum hem hastalar hem de özellikle doktorlar adına zorluk oluşturmaya devam ediyor.
TBMM’de Urfa ziyaretini değerlendirdi
HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Şanlıurfa’nın önemli bir sahipsizlik sorunu olduğunu belirterek, “İktidara en çok oy veren illerden biri de Şanlıurfa. Buna rağmen halkın sorunlarıyla ilgilenilmeyen, tepeden bakılan bir şehir” dedi.
Urfalı Vekil Gergerlioğlu: Urfa’nın sahipsizlik sorunu var
Şanlıurfa’da çeşitli temaslarda bulunan HDP Kocaeli Milletvekili Gergerlioğlu, “Urfalı milletvekili olarak Urfalı kimliğimi hiçbir zaman unutmadım. Urfa’nın maalesef ki önemli bir sahipsizlik sorunu olduğunu da görüyorum” dedi.
Ekinci’den muhtar ve oda başkanlarına iftar yemeği
Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin’in katılımıyla mahalle muhtarları ve oda başkanlarına iftar yemeği verdi.
Şanlıurfa siyasetinde özlenen tablo
Şanlıurfa’da bir alışveriş merkezindeki iki mağazanın açılışında kurdeleyi AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı ile CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ birlikte kesti.
Tanal: Bunun adı siyasi yalakalıktır!
Aslen Şanlıurfalı olan CHP İstanbul Milletvekili Mahmut Tanal, Akçakale'de düzenlenen okullar arası bilgi yarışmasında öğrencilere ilçe belediye başkanının kim olduğunun sorulmasına tepki gösterdi.
Erbakan'dan muhalefete yeni ittifak çağrısı
Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan’dan 5 muhalefet partisine ittifak çağrısı geldi: Anadolu İttifakı.
Avukat Altıparmak yeni seçim sisteminin detaylarını yazdı
Şanlıurfalı Avukat Cüneyd Altıparmak, AK Parti ve MHP'nin uzun süredir üzerinde çalıştığı seçim ve siyasi partiler yasasındaki değişikliğin detaylarını yazdı.
TİP Urfa İl Başkanı Şansal: Sosyalizm tek çare
TİP Şanlıurfa İl Başkanı Şansal, toplumda en çok ezilmenin, sermayenin dışında bırakılmanın, hak kaybının ve gaspın ülkenin doğu ve güneydoğu bölgelerinde yapıldığını söyledi.
Millet İttifakı’nın ismi değişikliğine liderler sıcak bakmadı
Hafta sonu yapılan liderler zirvesinde “ittifak yerine koalisyon protokolü” önerisini sunan Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nun teklifini diğer partiler nasıl karşıladı?
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Erkan Mumcu arasında gizli görüşme iddiası
Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eski bakanlardan Erkan Mumcu'nun bir süre önce bir araya gelerek 3 saat süren bir görüşme gerçekleştirdiği iddia edildi.
Urfa'da avukatlardan açıklama: “Mücadele azmimizi hep diri tutacağız”
Şanlıurfa Barosu Avukat Hakları Merkezi tarafından, 24 Ocak Uluslararası Tehlikedeki Avukatlar Günü nedeniyle basın açıklaması yapıldı.
Kurtulmuş Urfa'da konuştu: “Bütün şehir hastaneleri Urfa’daki aşıyı kullanıyor”
AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, Şanlıurfa’da sivil toplum kuruluşlarıyla bir araya geldi. Kurtulmuş, “Türkiye’deki bütün şehir hastanelerinde Urfa’da üretilen yerli aşımızı kullanılıyor” dedi.
AK Partili Kurtulmuş Urfa'ya geliyor!
AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş hafta sonu Şanlıurfa'ya gelecek.
Ana muhalefetin Şanlıurfa çıkarması ülke gündeminde
CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun kurmayları ile Şanlıurfa çıkarması yapmasının ardından sosyal medyanın gündemi Şanlıurfa oldu. Şanlıurfa TT listesinde ilk sıraya girdi.
STK Başkanları Urfa gündemini değerlendirdi
Şanlıurfa'da STK temsilcileri, siyasi parti liderlerinin Şanlıurfa temaslarını, ülke genelinde ekonomik krizin derinleşmesini, hem siyasi hem ekonomik hareketliliğin Şanlıurfalılara yansımasını değerlendirdi.
Cumhur İttifakı erken seçimin olmayacağını açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP lideri Bahçeli, erken seçim tartışmaları hakkında konuştu. Cumhur İttifakı liderlerine göre seçim 2023'te yapılacak.
Asgari Ücret Açıklaması Akparti'den Asgari Ücretliler..
Akparti'den asgari ücret açıklaması
Şanlıurfa Çalışma Grubunda Konuşan Kırıkçı Tarım Alanlarını Betonlaştırmaya İzin Vermeyeceğiz
Urfa Çalışma Grubu’nun konuğu AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurrahman Kırıkçı oldu.
Meclis Üyesi Kızılelma Deva Partisi’ne Katıldı
Hafta sonu gerçekleştirilen DEVA Partisi Eyyübiye İlçe Kongresinde Karaköprü Meclis Üyesi Halil Kızılelma DEVA Partisine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan Bu açıklama CHP zihniyetinin vesayet zihniyeti olduğunun açık bir itirafıdır
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun açıklamalarına ilişkin, "Bu açıklama CHP zihniyetinin vesayet zihniyeti olduğunun açık bir itirafıdır. Bürokrasiyi seçilmiş hükümete karşı çıkmaya davet etmek vesayet zihniyetinden başka bir şey değildir. Biz CHP'nin özlemini çektiği vesayet düzeninin defterini çoktan dürdük. Bay Kemal’in heves ettiği vesayet günleri geride kaldı. Kılıçdaroğlu'nun bu tehdidi açıkça bir suçtur” dedi.
Ali Babacan Şanlıurfa Açıklamaları Çiftçimizin Ödediği Elektrik Fiyatı Yüzde 168 Zamlandı
Şanlıurfa Son Dakika Haberleri; Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Şanlıurfa konuşması Çiftçimizin ödediği elektriğin fiyatı 3 sene 3 ayda %168 artmış, %168.