Şanlıurfa'da Ödüllü Girişimcilik Günleri Düzenlenecek;

Şanlıurfa'da Ödüllü Girişimcilik Günleri Düzenlenecek

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Akıllı Şehircilik ve İnovasyon Şube Müdürlüğüne bağlı Mezopotamya Living Lab Teknoloji ve İnovasyon Merkezi bünyesinde 7-9 Ağustos tarihlerinde Girişimcilik Günleri etkinliği düzenlenecek....


Şanlıurfa'da Girişimcilik günleri;

Mezopotamya Living Lab Girişimcilik Günleri, girişimciler, yatırımcılar, mentorlar ve girişimcilik ekosisteminde yer alan kurum ve kuruluşların temsilcileri ile bir araya gelerek katma değer sağlayan projelerini sunmalarını ve iş ilişkilerini geliştirme ortamı sağlanması amaçlamaktadır.

 Mezopotamya Living Lab Girişimcilik Günleri Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, Mezopotamya Living Lab öncülüğünde; Şanlıurfa Teknokent, KOSGEB işbirliği ile Mezopotamya Living Lab Konferans Salonu’nda yapılarak Finali Şanlıurfa Bilim Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 Girişimciliğe destek veren kamu ve özel sektör kurumlarının, girişimcilik kuruluşlarının, melek yatırımcıların, değerli mentör ve akademisyenlerin katılımı ile gerçekleştirilecek

 İşte ödüller ve detaylar:

 100.000 ₺ toplam ödül

Birinciye 35.000₺

İkinciye25.000₺

Üçüncüye15.000₺

25.000₺Juri özel ödülü

 Dereceye giren ilk 3 girişimciye; KOSGEB İleri Girişimcilik Mentor Desteği, Şanlıurfa Teknokent’te Ön Kuluçka ve Kuluçka süreçlerinde Mentor Desteği sağlanacaktır.

 Başvuru Kriterleri

Başvuru yapan kişi veya kişilerden birinin 18 yaş ve üzeri olması gerekmektedir. Projenin özgün olması hususunda tüm sorumluluk katılımcıya ait olacaktır. Farklı kaynaklardan kopyalanması durumunda tespiti halinde ödül hakkını otomatik olarak kaybedecektir.

 Proje sunumları online veya fiziksel olarak yapılacaktır. Online sunu kabul edilecektir.

 Değerlendirme

Mezopotamya Living Lab Girişimcilik Günleri için 2 aşamalı bir değerlendirme süreci geçerli olacaktır. İlk aşamada 1 Ağustos 2023 Salı günü saat 17:00 itibarı ile başvuru yapmış olan tüm projeler değerlendirilecek ve 7,8,9 Ağustos tarihinde sunum yapmak üzere finale kalan projeler seçilecektir. İkinci aşamada finalist girişimciler 17 Ağustos 2023 Perşembe günü Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Bilim Merkezi’nde tören ile takdim edilecektir.

 Başvuru linki: etkinlik.mezopotamyall.com Detaylı sorularınız için +90 533 020 20 64 MLL Merkez telefon numaramız ile iletişime geçebilirsiniz.

 Program Tarihleri

Proje Son Gönderim Tarihi: 1 Ağustos 2023 Salı, 17:00

Proje Sunum Tarihi: 7,8,9 Ağustos 2023 Pazartesi (10:00 – 15:00)

Finale Kalan Projelerin Açıklanması ve Ödül Töreni: 18 Ağustos 2023 Perşembe

Etkinlik ve Sunum Yeri: Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi Mezopotamya Living Lab Konferans Salonu

 Final ve Ödül Töreni Yeri: Şanlıurfa Bilim Merkezi

 Girişimcilik Günleri ile ilgili her türlü değişikliği yapma hakkı Mezopotamya Living Lab ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi’ne aittir ve başvuru yapmış olan kişiler bu durumu peşinen kabul etmiş sayılırlar.


Kaynak:

İlgili Konular :
, , , , , , , ,
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum