Chp İl Başkanı Karadağ'dan Şanlıurfa Milletvekiline Sert Sözler..;

Chp İl Başkanı Karadağ'dan Şanlıurfa Milletvekiline Sert Sözler..

Cumhuriyet Halk Partisi ( CHP) Şanlıurfa İl Başkanı Ferhat Karadağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı’nın “CHP’li belediyelerde yolsuzluk var” sözlerine tepki gösterdi: ''“Yolsuzluk patentini alanlar, kirlerini başka yerlere bulaştırmaya çalışıyor.'...

 Şanlıurfa CHP İl Başkanı Ferhat Karadağ, “Yolsuzluk patentini alanlar, elinde kiri başka yerlere bulaştırmaya çalışıyor. Ekonomiyi berbat edenler halkı her gün fakirleşmeye mahkum edenler, her gün ihale yolsuzluğu ile gündeme gelenler kendi kapısının önünü temizlemeden bizim belediyelerimize iftar atmanın derdine düşmüş durumdalar” dedi.

Karadağ, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özşavlı'nın 'CHP'li Belediyelerde yolsuzluk var' suçlamasına şöyle yanıt verdi:

''Başta İstanbul olmak üzere  Ankara gibi birçok büyükşehirde hala seçimi kaybetmeyi sindiremeyenler iftira atma derdine düşmüştür. Halkımızın hizmetlerimizi de görmesiyle bir daha yönettiğimiz illerde seçimi kazanamayacaklarını bilen iktidar partisinin vekilleri iftira ile bizleri sindirebileceklerini ve belediyeleri tekrardan kazanabileceklerini sanıyorlar. Yolsuzluk da herkese ders verebilecek durumda olanların bizim belediyelerimizi ağızlarına almalarını da şaşkınlıkla karşılıyoruz. 

2019 yılında yapılan  belediye seçimlerinden bugüne partimizin oy oranının her geçen gün artması, vatandaşın ilgisinin partimize her geçen gün çoğalması birilerinin korkmasına neden oluyor. Adeta rüyalarına giriyor. İşte bu yüzden bu yükselişi nasıl durdurabiliriz, Cumhuriyet Halk Partisi’nin nasıl önünü kesebiliriz diye düşünenler sadece iftiraya başvurabiliyor. CHP’li belediyelerde sadece vatandaşa hizmet olur.

Bizim yönettiğimiz belediyelerde yetimin, halkın parası yolsuzluğa ve adam kayırmacılığa harcanmaz. Kendi belediyelerine akrabalarını işe dolduranlar, halkın parasıyla zevki sefa içerisinde yaşayanlar, halkın parasını hiç edenler kendi düştükleri çukura partimizin belediyelerini sokmaya çalışmasınlar.

Kaynak:

İlgili Konular :
, , , , , , ,
İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
0 Yorum