Arama
Arama Sonuçları
Şanlıurfa'da içme Suyu Neden Hala Bulanık Şuski Açıklama yaptı
Şanlıurfa'da sel felaketinden sonra içme suları hala neden bulanık geliyor. Şuski açıklaması
Haliliye'de Sel Felaketinin izleri Köpüklü Sularla Temizleniyor
Şanlıurfa Haliliye'de sel felaketinin izleri köpüklü sularla temizleniyor
Urfa'da Sel Felaketinde Gerginlik Zeynel Başkan'a Saldırmak istediler
Şanlıurfa'da sel felaketi gerginliğe yol açtı. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül'e saldırmak istediler,
Şanlıurfa'da ki Sel Felaketinde 7 Kişi Kayıp
Şanlıurfa'da yaşanan sel felaketinde 7 kişi kayıp Şanlıurfa Abide Kavşağı'nda sel sularına kapılan araçta bulunan 7 kişi, bölgeye gönderilen dalgıçlar tarafından arandı. Dalgıçların arama çalışması yoğun çamur nedeniyle kısa sürdü
CHP Şanlıurfa İl Teşkilatı’ndan ŞUSKİ’ye tepki!
CHP Şanlıurfa İl Teşkilatı, Birecik’in Kurucahöyük kırsal Mahallesinde yaşanan su soruna ŞUSKİ önünde tepki gösterdi. CHP Şanlıurfa İl Başkanı Karadağ,” Biz ŞUSKİ’den bu konunun ivedikle çözüme kavuşturulmasını istiyor ve talep ediyoruz” ifadesini kullandı.
Osmanlı döneminden kalan pazar son demlerini yaşıyor
Şanlıurfa'da el dokuması halı ve kilimlere ev sahipliği yapan Osmanlı döneminden kalma tarihi halıcılar pazarında esnaf eski günlerini mumla arıyor.
Öztürkmen,su tasarrufu için çağırıda bulundu
Harran Üniversitesi Ziraat Fakültesi Toprak Bilimi ve Bitki Besleme Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ali Rıza Öztürkmen, su tasarrufunun her alanda olmasını ve en fazla da tarımda yapılması gerektiğini belirtti.
Türkiye’nin en güçlü ve en popüler 10 sokak yemeği
Kültür ve Turizm Bakanlığı, tanıtım çalışmaları kapsamında Türkiye’nin en güçlü ve en popüler 10 sokak yemeğini belirledi.